Close

Zincirlikuyu Moto Kurye

Zincirlikuyu Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Zincirlikuyu moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. içinde alınır ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Zincirlikuyu moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere sapmadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe 30-58 dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Zincirlikuyu moto kurye servisiyle, bir yerden alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Zincirlikuyu moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Zincirlikuyu moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Zincirlikuyu moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Zincirlikuyu moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Zincirlikuyu moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.