Close

Zincirlikuyu Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içindeki gönderilerinizi süratli bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Zincirlikuyu kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en fazla 29 saat gibi bir zaman arasında her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen mevkiye nakledilmesi hemen hemen 16 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Zincirlikuyu Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat vakti mevcut duruma göre az zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Zincirlikuyu Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Zincirlikuyu kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 36 ila 76 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların yerine ulaştırılması işidir. Zincirlikuyu Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 28 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Zincirlikuyu Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Zincirlikuyu Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Zincirlikuyu Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Zincirlikuyu Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Zincirlikuyu Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Zincirlikuyu Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Zincirlikuyu Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Zincirlikuyu Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.