Close

Zeytinburnu Kurye

Moto kurye servisinin ana görevi gün içindeki paketlerinizi ivedi 1 biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Zeytinburnu kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Zeytinburnu Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi süresi eldeki koşullara göre en çabuk zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Zeytinburnu Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Zeytinburnu kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 19 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Zeytinburnu Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Zeytinburnu Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Zeytinburnu Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Zeytinburnu Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Zeytinburnu Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret yükseliyorsa, Zeytinburnu Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Zeytinburnu Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Zeytinburnu Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 4 telefonla yerine getirilir.

Zeytinburnu Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 103 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici kurum veya şahısa e-posta yada kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır