Close

Zeytinburnu Acil Kurye


Zeytinburnu Acil Kurye

Zeytinburnu Acil Kurye Acil Moto Kurye, çok yoğun olan İstanbul trafiğinde siz özel müşterilerimize ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Ulaşım sorunu? Karışık adres? HemenHemen iritbata geçin! Postanızı en yakın vakitte mevkisine gönderelim. Kargolamak istediğiniz çeşitli teslimlerinizi (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle söylediğiniz semte kargolayalım.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli olmak için bütün firma, şirket ve kurumların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Seri olmasıyla birlikte, bütçeye de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye şirket hizmeti, seri gönderilmesi gerekilen dökümanların söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve dosdoğru kargolanır. Böyle bir servisin ücreti, normal kurye bedelinin 2 katıdır. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, en kısa semt 30 dk., en uzak semt 75 dk. içinde postalanır. Paketiniz acilse, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Lakin normal istenilerek, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız mesuliyet olamaz. Eğer tesliminiz olabildiğince acil iletilmesi gerekiliyor ise, double Express teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Bu tür, normal postanın 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da paketleme yapıyoruz.

Üyeliği bulunan siz özel müşterilerimiz için faydalı bir kazanım sağlamış olur. Her cins boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!