Close

Yeşilköy Moto Kurye

Yeşilköy Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Yeşilköy moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Yeşilköy moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderen müşterinin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu yere ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese sapmadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-57 dakika uzak mesafeye 70 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Yeşilköy moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınarak, farklı bir yere ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Yeşilköy moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Yeşilköy moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Yeşilköy moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Yeşilköy moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Yeşilköy moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.