Close

Yeşilköy Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki paketlerinizi süratli bir biçimde adresine ulaştırabilmektedir. Yeşilköy kurye hizmetiyle İstanbuldaki birbirine uzak mevkileri arasında en çok üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Yeşilköy Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Yeşilköy Kurye servisiyle olağanın dışındaki şartlarda gönderi süresi eldeki şartlara göre en çabuk zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Yeşilköy Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Yeşilköy kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 75 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin mevkiye ulaştırılması işidir. Yeşilköy Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 27 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Yeşilköy Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Yeşilköy Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Yeşilköy Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Yeşilköy Kurye kurumumuz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü ücret yükseliyorsa, Yeşilköy Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Yeşilköy Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul ilinin kapsamında Yeşilköy Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Yeşilköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen kurum yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.