Close

Yeniköy Moto Kurye

Yeniköy Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Yeniköy moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 51 ya da 40 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye teslim edilir. Yeniköy moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafelere 60-90 dakika kadar sürmektedir.

Yeniköy moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Yeniköy moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Yeniköy moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Yeniköy moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Yeniköy moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Yeniköy moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.