Close

Yeniköy Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içindeki kargolarınızı ivedi 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Yeniköy kurye ile İstanbul’un birbirine uzak yerleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Yeniköy Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Yeniköy Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat zamanı mevcut duruma göre en az sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Yeniköy Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Yeniköy kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 26 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 35 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin adrese ulaştırılması işidir. Yeniköy Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Yeniköy Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Yeniköy Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Yeniköy Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Yeniköy Kurye şirketimiz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Yeniköy Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Yeniköy Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Yeniköy Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 6 telefonla yerine getirilir.

Yeniköy Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 108 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.