Close

Yakuplu Moto Kurye

Yakuplu Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Yakuplu moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 50 ya da 40 dakika zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Yakuplu moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese uğramadan kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-57 dakika uzak mesafelere altmış-seksen dakika kadar sürebilmektedir.

Yakuplu moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınıp, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Yakuplu moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksatılmayacaktır.

Yakuplu moto kurye, gece kurye hizmetini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Yakuplu moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Yakuplu moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Yakuplu moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.