Close

Vip Kurye

 

Vip kurye, İstanbul ilimizde genellikle herhangi bir yerden, bir başka yere kısa zamanda nakledilmesi icap eden evrak ya da paketlerin taşınması uygulamasını, ilçe ve semtlere göre 30 – 60 dakika aralığında belirtilen adresten alınarak istenen yere teslimatı yapılan gönderi biçimidir.

Vip kurye ekibimiz, günün her anında İstanbul’un her köşe bucağında, özel takip yöntemimiz aracılığıyla, birçok firma, şirket, kurum ve bireylerin istekleri doğrultusunda taşıma hizmeti yapmaktadır.

Siz müşterilerimizin ya da göndereceğiniz kargonun (evrak, dosya, paket, ordino, davetiye, konşimento, armağan vb.) yeri kesinlikle mühim değil. Bizi bir telefonla aramanız, çözümün bir parçası olmamızı sağlar. Belirtilen adrese yakın olan Vip kurye elemanımız yönlendirilirek, gönderiniz alınıp, teslimat gerçekleştirilir.

Vip kurye gönderinizin teslim bilgileri senkronik olarak, e – posta adresinize gönderilir.

Vip kurye hizmetinden yararlanmak isteyen siz değerli müşterilerimiz, normal kurye hizmetinden farklı bir fiyat ödemektedir. Bunun sebebiyse, normal kurye sistemimizde bütün gönderiler sıra ile alınmakta ve yerlerine dağıtılmaktadır. Vip kurye sistemimizde ise, siz müşterimize özel hizmet verilir. Salt sizin kargonuzu taşıyan Vip kurye elemanımız, süratli bir biçimde direk adrese gider ve teslim işini yapar.

Vip kurye hizmetlerimiz, abone olmuş müşterilerimize verdiğimiz özel bir hizmet olup, abone olmayan müşterilerimiz de istekleri doğrultusunda bu sistemden yararlanabilmektedir.

Vip kurye ekibimiz, ufak ebatlı motorları vasıtasıyla, İstanbul’un karmaşık trafik koşullarında bile kısa zamanda acele gönderilerinizin teslimatı yapılmaktadır. Trafik sıkışıklığında deneyimli kuryelerimiz araçların arasından veya kaldırımlardan kolaylıkla ilerlemekte, trafik nedeni ile herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.

Moto kurye ekibimizin gönderinizi nakletmesi sayesinde, sizin trafikte takılıp kalmanıza gerek olmadan, Vip kurye alternatifimizle kısa zamanda teslimat gerçekleştirilmektedir.

Kurye Gönderilerinde Dikkat Edilecek Noktalar:

  • Fazladan semtlere gönderilecek Vip kurye kargolarında, yukarıda belirttiğimiz teslimat sürelerinde yere göre artış olmaktadır.
  • Kurye elemanının sipariş alma anında bekletilmesi, müşteri gönderisinin zamanında adrese nakledilmesini geciktirmektedir. Bu nedenle, gönderilecek emtianın (dosya, koli, zarf vs.) paket yapılmış, hazır bir şekildeyken Vip kurye talebinde bulunmanız, sistematik çalışmamızı sağlayacaktır.
  • Gönderilerinizin zarf ya da poşete uygun biçimde kapatılarak konması ve üstüne teslim edileceği adres ve telefonun, ayrıca teslim alacak birey bilgilerinin yazılmasına azami dikkat etmelidir. Eksik bilgiler, hatalı adrese teslimata neden olabilir.
  • Yağmurlu hava şartlarında gönderilerin poşet içine koyularak kuryemize verilmesi gerekmektedir.