Close

Üsküdar Moto Kurye

Üsküdar Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Üsküdar moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-61 dk. içinde alınır ve alıcı mevkiye ulaştırılmaktadır. Üsküdar moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Üsküdar moto kurye servisiyle, bir adresten alınıp, başka bir adrese götürülecek olan, motosikletli kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Üsküdar moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Üsküdar moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Üsküdar moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Üsküdar moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Üsküdar moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.