Close

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Ümraniye Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Ümraniye motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Ümraniye kurye hizmet ile İstanbul içerisinde birbirine uzak mevkileri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen 15 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Ümraniye Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Ümraniye Kurye servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Ümraniye Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Ümraniye kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 74 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların adrese ulaştırılması işidir. Ümraniye Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 26 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Ümraniye Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Ümraniye Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Ümraniye Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Ümraniye Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü ücret artıyorsa, Ümraniye Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ümraniye Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul kapsamında Ümraniye Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Ümraniye Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket yada şahısa e-mail yada kısa mesaj ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.