Close

Ümraniye Moto Kurye

Ümraniye Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Ümraniye moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 50 ya da 40 dakika zamanda teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Ümraniye moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere uğramadan kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dakika kadar sürmektedir.

Ümraniye moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınarak, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Ümraniye moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Ümraniye moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Ümraniye moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Ümraniye moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Ümraniye moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.