Close

Ulus Moto Kurye

Ulus Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Ulus moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-60 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Ulus moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese sapmadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe 70 yada 80 dk sürebilmektedir.

Ulus moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, farklı bir yere götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Ulus moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Ulus moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Ulus moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Ulus moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Ulus moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.