Close

Ulus Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içindeki gönderilerinizi süratli 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Ulus kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Ulus Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Ulus Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi süresi eldeki koşullara göre az zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada gönderilerinizin için müşterilerimize Ulus Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Ulus kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 25 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 34 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların mevkiye götürülmesi işidir. Ulus Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Ulus Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Ulus Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Ulus Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Ulus Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet yükseliyorsa, Ulus Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ulus Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki paketler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Ulus Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Ulus Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici firma veya kişiye e-posta veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.