Close

Topkapı Moto Kurye

Topkapı Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Topkapı moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size yakınınızdaki kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde alınır ve alıcı yere teslim edilir. Topkapı moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir semtteki alıcının bulunduğu adrese nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere gitmeden paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının iki katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-90 dakika sürmektedir.

Topkapı moto kurye servisiyle, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınarak, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Topkapı moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Topkapı moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Topkapı moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Topkapı moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Topkapı moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.