Close

Topçular Kurye

Topçular Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Topçular Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Topçular motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır

Moto kurye servisinin ana işlevi gün içerisindeki gönderilerinizi hızlı bir şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Topçular kurye ile İstanbul’un birbirine uzak adresleri arasında en fazla 27 saat gibi bir zaman diliminde her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi gönderilerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık 15 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Topçular Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Topçular Kurye olarak normalin dışındaki şartlarda teslimat vakti mevcut koşullara göre kısa sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Topçular Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Topçular kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 34 ila 74 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin ikamete ulaştırılması işidir. Topçular Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 26 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Topçular Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Topçular Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım  masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Topçular Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Topçular Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Topçular Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Topçular Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Topçular Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Topçular Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya kısa mesaj ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.