Close

Topçular Moto Kurye

Topçular Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün talepleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Topçular moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 30-60 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Topçular moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere sapmadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe 30-57 dk uzak mesafe 60-90 dk sürmektedir.

Topçular moto kurye olarak, bir yerden alınarak, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Topçular moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Topçular moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Topçular moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Topçular moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Topçular moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.