Close

Teşvikiye Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl görevi gün içindeki paketlerinizi seri 1 biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Teşvikiye kurye aracılıyla İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi gönderilerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Teşvikiye Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Teşvikiye Kurye servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi vakti eldeki şartlara göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Teşvikiye Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Teşvikiye kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 25 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların yerine götürülmesi işidir. Teşvikiye Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Teşvikiye Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Teşvikiye Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Teşvikiye Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Teşvikiye Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret yükseliyorsa, Teşvikiye Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Teşvikiye Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul vilayetinin kapsamında Teşvikiye Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Teşvikiye Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 107 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum veya şahısa e-posta yada sms ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.