Close

Tekstilkent Moto Kurye

Tekstilkent Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm ihtiyaçları uygulamaya çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Tekstilkent moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size en yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 30-59 dakika zamanda alınır ve alıcı adrese ulaştırılır. Tekstilkent moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vs. belgelerin süratle direk, hiçbir adrese gitmeden kargoların ya da evrakların uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe 30-56 dakika uzak mesafe altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Tekstilkent moto kurye hizmetiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki kolileriçin kurumumuzda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Tekstilkent moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, işleriniz kati suratle aksatılmayacaktır.

Tekstilkent moto kurye, gece kurye servisini iş bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Tekstilkent moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Tekstilkent moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Tekstilkent moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.