Close

Tekstilkent Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki paketlerinizi ivedi bir biçimde adresine teslim edilebilmektedir. Tekstilkent kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak semtleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Tekstilkent Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en az zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da tıkalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Tekstilkent Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Tekstilkent kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 73 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların yerine ulaştırılması işidir. Tekstilkent Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 25 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Tekstilkent Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Tekstilkent Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Tekstilkent Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Tekstilkent Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin normal düzenini sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü ücret yükseliyorsa, Tekstilkent Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tekstilkent Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul ilinin kapsamında Tekstilkent Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı adrese götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Tekstilkent Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen firma veya kişiye e-mail veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.