Close

Tarabya Moto Kurye

Tarabya Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Tarabya moto kuryeye paket verdiğinizde, size yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal otuz-kırk dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Tarabya moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin adresinden başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya gibi dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafeye altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Tarabya moto kurye servisiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, başka bir adrese götürülecek olan, moto kuryenin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan otomobillerimiz mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Tarabya moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirdiğiniz takdirde, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Tarabya moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Tarabya moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Tarabya moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Tarabya moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.