Close

Tarabya Kurye

Moto kurye servisinin asıl görevi gün içerisindeki kargolarınızı ivedi 1 şekilde adresine teslim edilebilmektedir. Tarabya kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye nakledilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Tarabya Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Tarabya Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat süresi mevcut şartlara göre en az sürede yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Tarabya Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Tarabya kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 24 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 33 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların adrese götürülmesi işidir. Tarabya Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Tarabya Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Tarabya Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Tarabya Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Tarabya Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı maliyet artıyorsa, Tarabya Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Tarabya Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için tüm İstanbul kapsamında Tarabya Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı mevkiye ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Tarabya Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 90 dk içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderici kurum yada şahısa e-posta yada kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.