Close

Taksim Moto Kurye

Taksim Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Taksim moto kuryeye paket teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye çalışanımız mevkinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal otuz-kırk dakika zamanda alınır ve alıcı mevkiye teslim edilmektedir. Taksim moto kurye kapsamında acil kurye servisi de sunmaktayız. Acil kurye, gönderenin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu adrese ulaştırılacak olan fatura, evrak, dosya vb. gibi belgelerin hızla direk, hiçbir adrese uğramadan gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye servis zamanları; yakın mesafe 30-56 dakika uzak mesafeye 69 yada 80 dakika kadar sürebilmektedir.

Taksim moto kurye servisiyle, bir yerden alınarak, farklı bir adrese götürülecek olan, motosikletin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye tutarının beş katıdır.

Taksim moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bizlere iki ya da üç gün öncesinden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işlemleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Taksim moto kurye, gece kurye servisini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Taksim moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Taksim moto kurye, İstanbul ilinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde bitirip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Taksim moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye sektöründe öncü olmaktır.