Close

Taksim Kurye

Moto kurye hizmetinin ana amacı gün içerisindeki kargolarınızı hızlı bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Taksim kurye hizmetiyle İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki adresleri arasında en çok 26 saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin söylenen mevkiye ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Taksim Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Taksim Kurye olarak olağanın dışındaki durumlarda gönderi zamanı eldeki şartlara göre en kısa zamanda yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya paketlerinizin için müşterilerimize Taksim Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Taksim kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 33 ila 73 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak siparişlerin adrese götürülmesi işidir. Taksim Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 25 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Taksim Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Taksim Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Taksim Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Taksim Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye talep edip, çok fazla kargolarınızdan ötürü maliyet yükseliyorsa, Taksim Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Taksim Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında Taksim Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı mevkiye teslim edilir. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Taksim Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderen kurum veya şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.