Close

Taksim Acil Moto Kurye

Taksim Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum?Derhal bizimle irtibata geçin! Kargonuzu en kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Göndermek istediğiniz farklı postalarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz bölgeye ulaştıralım.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu davranmak için tüm işletme, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye hizmeti, hemen ulaştırılması gereken kargoların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve direk gönderilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye teslim vakitleri, en yakın bölge 30 dk., en ırak konum 75 dk. içerisinde gönderilir. Gönderiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olursa, işletmemiz sorumlu değildir. Lakin belgeniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express ileti seçeneğini isteyebilirsiniz. Bu istek, normal kargonun 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlar. Her tür ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!