Close

Sultangazi Moto Kurye

Sultangazi Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Sultangazi moto kuryeye kargo verdiğinizde, size yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 49 ya da 40 dk. içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilir. Sultangazi moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin bulunduğu yerden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan dosya fatura evrak, vb. dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere sapmadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının iki katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafelere 60-89 dakika sürmektedir.

Sultangazi moto kurye olarak, bir adresten alınıp, başka bir yere ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan arabalarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Sultangazi moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Sultangazi moto kurye, gece kurye hizmetini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Sultangazi moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Sultangazi moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya talebe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Sultangazi moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye alanında lider olmaktır.