Close

Sultangazi Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi süratli 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Sultangazi kurye ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese ulaştırılması yaklaşık 3 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan kargolarınızın olması halinde Sultangazi Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

servisiyle normalin dışındaki şartlarda teslimat müddeti mevcut duruma göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava koşullarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada gönderilerinizin için müşterilerimize Sultangazi Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Sultangazi kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 24 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Sultangazi Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Sultangazi Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Sultangazi Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Sultangazi Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Sultangazi Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret artıyorsa, Sultangazi Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Sultangazi Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Sultangazi Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı yere teslim edilir. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Sultangazi Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici şirket yada şahısa e-posta yada sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin istek ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.