Close

Suadiye Kurye

Suadiye Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Suadiye Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Suadiye motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

 Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. 

Moto kurye hizmetinin ana görevi gün içindeki kargolarınızı süratli bir şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Suadiye kurye ile İstanbul içerisinde birbirine uzak semtleri arasında en fazla üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü ordino, dosya, evrak, davetiye, portfolyo gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık 14 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Suadiye Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Suadiye Kurye servisiyle normalin dışındaki durumlarda teslimat vakti mevcut duruma göre az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yaşamaları beklenen dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Suadiye Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Suadiye kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri mevkiye gitmeden, herhangi 1 sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 72 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek evrakların adrese ulaştırılması işidir. Suadiye Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 24 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Suadiye Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Suadiye Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Suadiye Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir aksilik yaşandığında, Suadiye Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye talep edip, fazla kargolarınızdan dolayı ücret artıyorsa, Suadiye Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Suadiye Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için tüm İstanbul kapsamında Suadiye Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı mevkiye götürülür. Gün içinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Suadiye Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 106 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici kurum yada şahısa e-posta yada sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre express, normal, gece, arabalı, kiralık, vip kurye hizmetleri eksiksiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.