Close

Suadiye Moto Kurye

Suadiye Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm talepleri yerine getirmeye uğraşıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Vip kurye, Araçlı kurye, Moto kurye ve Vip kurye servislerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Suadiye moto kuryeye paket verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız mevkinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal otuz-kırk dk. zamanda alınır ve alıcı mevkiye teslim edilir. Suadiye moto kurye bünyesinde acil kurye servisi de tarafımızca sunulmaktadır. Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının bulunduğu yere nakledilecek olan fatura, evrak, dosya vb. dökümanların hızla direk, hiçbir yere uğramadan teslimatının yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye fiyatının 2 katıdır. Acil kurye hizmet zamanları; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafeye 60-89 dakika kadar sürmektedir.

Suadiye moto kurye olarak, her hangi bir yerden alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, motorlu kuryenin alamayacağı hacimdeki eşyaiçin firmamızda bulunan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye tutarının 5 mislidir.

Suadiye moto kurye kapsamında haftalık, aylık, günlük kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan gönderileriniz varsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bizlere 2 yada 3 gün öncesinden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işlemleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Suadiye moto kurye, gece kurye servisini mesai bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye isteğinizi akşam saat 19.00’dan sonra Suadiye moto kurye operasyon merkezimize iletebilirsiniz. Kayıt yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Suadiye moto kurye, İstanbul ilinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde bitirip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail veya isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Suadiye moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayıp, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye önder lider olmaktır.