Close

Suadiye Acil Moto Kurye

Suadiye Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Zaman sorunu? Bilinmeyen bir konum? AcilenAcilen firmamızı arayın! Tesliminizi kısa sürede adresine teslimatını yapalım. Postalamak istediğiniz farklı postalarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle dilediğiniz bölgeye iletelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu hareket edebilmek için bütünüyle işletme, kuruluş ve firmaların tercihi olan hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde yollanması gereken postalarınızı için bu şekilde bir uygulama ayarlanmıştır.

Bir iki saat içinde çözülmesi düşünülür. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzendir.

Acil moto kurye işletme servisi, hızlı iletilmesi gereken evrakların dilediğiniz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve doğruca verilir. Böyle bir hizmetin maliyeti, normal kurye ederinin 2 mislidir. Acil moto kurye yollama vakitleri, yakın bölge 30 dk., en uzak mesafe konum 75 dk. içerisinde iletilir. Evrakınız hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Şayet normal talep ederek, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olur ise, kurumumuz zeval değildir. Lakin paketiniz olabildiğince çok acil ulaştırılması gerekiliyor ise, double Express kargo türünü dileyebilirsiniz. Bu talep, normal kargonun 4 mislidir. Yakın adres için 45 dk. Da teslim yapıyoruz.

Aboneliği olan siz değerli müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan işletmemiz moto kurye kadrosu, dileğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!