Close

Şişli Kurye

Şişli Kurye İstanbul’da çözüm ortağınız..

Şişli Motorlu kurye, en hızlı hizmeti sunabilmek için motorize ekipler oluşturmuştur. Personeli de bu konuda detaylı bir eğitim almıştır. Bulunduğunuz şehrin tüm merkezlerini ve sokaklarını detaylı bir şekilde bilen personel, teslimat hizmetlerini kısa bir süre içinde gerçekleştirmektedir. Büyük, küçük iş ayrımı yapmadan kendisine emanet edilen her türlü evrakı aynı titizlik ve hassasiyetle taşıyan hizmet personeli, iş ahlakını her şeyin üstünde tutarak asıl olanın kaliteli hizmet olduğu anlayışını benimsemişlerdir. Şişli motorlu kurye İşine gereken ciddiyeti ve özeni gösteren personel, alınan önlemlerle sorunla karşılaşma ihtimali neredeyse sıfıra indirgenmiş taşıma araçları ile birlikte en küçük detaylar gözden geçirilmekte, aksamaya mahal verecek risklerin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır.

Çağrı Kurye müşterilerine kurye hizmetlerini hızlı ve ekonomik olmasının yanında nitelikli bir hizmet vermektedir. Günün her saati ulaşabileceğiniz çağrı merkezimize 0 (216) 606 03 80 – 0 (212) 649 46 49 numaraları ile ulaşabilirsiniz. Motorlu kurye hizmetlerinin her türlü çeşitliliğine ulaşabildiğiniz Çağrı Kurye firması sizlere motorize dağıtım ağıyla kurye hizmetleri adına her türlü ihtiyacınıza yanıt vermektedir. Motorlu kurye sektöründe en hızlı olan ender firmalardan biri olarak sizlere express kurye arabalı kurye ve normal kurye … v.b. seçenekleri ile her zaman en uygun ve kaliteli hizmeti sunmaktadır

Moto kurye servisinin asıl amacı gün içerisindeki gönderilerinizi ivedi 1 biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Şişli kurye aracılıyla İstanbul içerisinde birbirine uzak mesafedeki mevkileri arasında en çok 3 saat gibi bir vakit arasında her şekilde dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimini sorunsuz yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların söylenen adrese teslim edilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan kargolarınızın olması durumunda Şişli Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Şişli Kurye olarak olağanın dışındaki şartlarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre en kısa sürede gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava koşullarında, sıkışık veya veya tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yapmaları olağan dışı 1 durum olarak kabul edilir.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Şişli Kurye kurumumuzdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Şişli kurye içerisindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan hızlı 23 şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 32 ila elli dakikada adrese ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak kargoların yerine götürülmesi işidir. Şişli Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra servis isteği, yollanılacak kargoların özelliğine göre Şişli Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Şişli Kurye kurumumuz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, tamir ücreti, gıda ve yakıt gideri vs. giderleri Şişli Kurye kurumumuzca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Şişli Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet yükseliyorsa, Şişli Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz. Şişli Kuryede kuruluş, şirket, firma veya kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma fırsatınız her vakit mevcuttur.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı boyut ve ağırlıktaki kargolar için bütün İstanbul ilinin kapsamında Şişli Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile bütün boyut ve hacimdeki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istenilen herhangi 1 zamanda arabalı kurye isteğiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Şişli Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum doksan dakika içinde sonuçlandırılıp, teslimat sonunda gönderen şirket veya kişiye e-mail veya kısa mesaj ile haber verilmektedir. Kordinatör hizmetimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, zaman kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Kurumumuzda müşterilerimizin talep ve arzularına göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri kesintisiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.