Close

Şişli Moto Kurye

Şişli Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en dürüst ve en özel hizmeti sağlıyoruz.

Şişli moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız yerinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 48 ya da 40 dakika içinde teslim alınır. ve alıcı mevkiye ulaştırılır. Şişli moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu yerden farklı 1 yerdeki müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vs. belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese sapmadan paketlerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafelere altmış-seksen dk sürebilmektedir.

Şişli moto kurye hizmetiyle, İstanbul içerisindeki bir adresten alınarak, farklı bir yere götürülecek olan, moto kuryenin taşıyamayacağı boyuttaki materyeliçin kurumumuzda mevcut olan otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Şişli moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılığı olan paketleriniz mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacaktır. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğiniz takdirde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir şekilde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Şişli moto kurye, gece kurye hizmetini iş bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki katıdır. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Şişli moto kurye operasyon birimimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Şişli moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi detayları gönderici müşterimize e-posta yada isteğe göre kısa mesaj yoluyla haber edilir.

Şişli moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, deneyimli, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kurumlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye dalında öncü olmaktır.