Close

Şişhane Moto Kurye

Şişhane Moto kurye olarak nakliye anlamında bütün ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Şişhane moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakınınızdaki kurye elemanımız adresinize yönlendirilip, yollamak istediğiniz materyal 30-59 dk. içerisinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese ulaştırılmaktadır. Şişhane moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu konuma nakledilecek olan evrak, dosya, fatura gibi dökümanların süratle direk, hiçbir yere gitmeden kargoların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz ya da kırkbeş dk uzak mesafe altmış ya da seksen dakika sürmektedir.

Şişhane moto kurye olarak, Avrupa ya da Anadolu yakasındaki bir adresten alınıp, başka bir mevkiye ulaştırılacak olan, kuryenin alamayacağı boyuttaki eşyalariçin şirketimizde bulunan daha büyük araçlarımız bulunmaktadır. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Şişhane moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden kargolarınız varsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, işleriniz kesinlikle aksatılmayacaktır.

Şişhane moto kurye, gece kurye servisini mesai saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye servisi, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Şişhane moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Şişhane moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada talebe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Şişhane moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye kolunda lider olmaktır.