Close

Şişhane Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl işlevi gün içindeki paketlerinizi seri 1 şekilde yerine teslim edilebilmektedir. Şişhane kurye hizmet ile İstanbuldaki birbirine uzak yerleri arasında en fazla 3 saat gibi bir zaman arasında her türlü evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların verilen yere nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Şişhane Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Şişhane Kurye olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat süresi mevcut koşullara göre en çabuk sürede gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket yada evraklarınız için müşterilerimize Şişhane Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Şişhane kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve sıkışık olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde  ila 72 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek teslimatların mevkiye ulaştırılması işidir. Şişhane Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 24 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Şişhane Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Şişhane Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. harcamaları Şişhane Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 aksilik yaşandığında, Şişhane Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı maliyet artıyorsa, Şişhane Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Şişhane Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Şişhane Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Şişhane Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami 106 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderici firma yada kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.