Close

Şişhane Acil Moto Kurye

Şişhane Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun İstanbul trafiğinde sizlere ihtiyacını karşılayabilecek çok iyi cevaplardan tekidir.Acilen yetiştirilmesi olan iletiniz mi var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? Hızlı bir şekilde bizi arayın! Gönderinizi kısa bir vakitte konumuna yetiştirelim. Teslimatını istediğiniz çeşitli paketlerinizi (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, Deneyimli, profesyonel acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz mevkiye teslim edelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli hareket edebilmek için bütünüyle firma, kurum ve kuruluşların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir duzen uygulanmıştır.

40 saat içinde çözülmesi düşünülür. Seri olduğu gibi, bütçeye de uygun düzendir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken gönderilerin dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve dosdoğru kargolanır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye ulaştırma zamanları, yakın mesafe yer 30 dk., en uzak adres 75 dk. içerisinde teslim edilir. Teslimatınız acilse, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde kargolarınızda gecikme olursa, firmamız zeval değildir. Eğer tesliminiz olabildiğince hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal teslimin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanır. Her şekil boyuttaki teslimatlarınız acil moto kurye kısmından ileti alınarak, motosiklet veya araba ile semte postalanır. 7/24, gece ve gündüz hizmet servisi sistemleri de, sizlere ayrı bir imkan sağlar.
Özellikle, ilaç kuruluşları, hastaneler için de istenilmesi vazgeçilmezdir. Diğer yandan, seçme şansınız da bulunmaktadır. Ne vakit, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde gönderme uygulanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle beraber harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!