Close

Şişhane Acil Kurye

Şişhane Acil Kurye Acil Moto Kurye, oldukça yoğun olan İstanbul trafiğinde siz müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Araba sorunu? Farklı bir semt? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde bize ulaşın! Paketinizi yakın bir zamanda semtine teslim edelim. İletmek istediğiniz değişik iletilerinizi (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz yere götürelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik durumlu olmak için tümüyle şirket, kurum ve kuruluşların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için bu uygulama düşünülmüştür.

Bir kaç saat içinde sonuçlanması ayarlanır. Çabuk olmasıyla birlikte, cebe de uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen iletilerin belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve doğruca postalanır. Servisin bedeli, normal kurye maliyetinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslimat süreleri, kısa mesafe konum 30 dk., en uzak mesafe bölge 75 dk. içinde ulaştırılır. İletiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Eğer normal dileğinde bulunarak, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olur ise, kurumumuz yetkili olamaz. Şayet postanız oldukça hemen iletilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimatın 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da postalama yapıyoruz.

Kayıtlı bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlanmış olur. Her çeşit boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!