Close

Sirkeci Moto Kurye

Sirkeci Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en titiz ve seçkin servisi veriyoruz.

Sirkeci moto kuryeye kargo teslim ettiğinizde, size en yakın olan kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, göndermek istediğiniz materyal 48 ya da 40 dakika içinde kuryemizce teslim alınır. ve alıcı yere ulaştırılmaktadır. Sirkeci moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de sunulmaktadır. Acil kurye, gönderen kişinin bulunduğu konumdan başka bir adresteki alıcı kişinin bulunduğu adrese nakledilecek olan dosya fatura evrak, gibi dökümanların ivediyle direk, hiçbir yere gitmeden gönderilerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye hizmet vakitleri; yakın mesafe 30-56 dk uzak mesafelere altmış ya da seksen dk sürmektedir.

Sirkeci moto kurye hizmetiyle, bir yerden alınıp, başka bir mevkiye götürülecek olan, motosikletin alamayacağı boyuttaki gönderileriçin şirketimizde mevcut olan daha büyük araçlarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye ücretinin 5 mislidir.

Sirkeci moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer süreklilik arz eden paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için ekonomik olacaktır. Kiralık kurye talebinizi çağrı merkezimize iki ya da üç gün öncesinde bildirdiğiniz durumda, görevlendirmemiz sistematik bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kati suratle aksatılmayacaktır.

Sirkeci moto kurye, gece kurye hizmetini mesai saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Sirkeci moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Sirkeci moto kurye, İstanbul içerisinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde neticelendirilip, teslimat ayrıntıları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre kısa mesaj aracılığıyla bildirilir.

Sirkeci moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü çalışanlarımızla sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, ihtiyaç duyulan şirketlerden olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye sektöründe lider olmaktır.