Close

Sirkeci Kurye

Moto kurye hizmetinin asıl amacı gün içerisindeki gönderilerinizi seri bir biçimde yerine teslim edilebilmektedir. Sirkeci kurye hizmet ile İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki yerleri arasında en fazla 25 saat gibi bir zaman arasında her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde teslimatların verilen adrese nakledilmesi yaklaşık 14 saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan paketlerinizin olması halinde Sirkeci Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

olarak normalin dışındaki koşullarda teslimat zamanı mevcut koşullara göre en az zamanda yapılacaktır. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava olaylarında, yoğun ya da ya da tıkalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya gönderilerinizin için müşterilerimize Sirkeci Kurye kurumumuzdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Sirkeci kurye bünyesindeki vip kurye, yalnızca müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere ulaşmadan, herhangi 1 nedenle oyalanmadan, trafiğin düzensiz ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan hızlı bir şekilde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde 32 ila 72 dakikada adrese teslim eder.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek kargoların mevkiye götürülmesi işidir. Sirkeci Kurye kurumumuzda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları bulunur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye ücretinin 24 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki servis talebi, yollanılacak siparişlerin özelliğine göre Sirkeci Kurye operasyon sistemimiz tarafından belirlenir.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Sirkeci Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım ücreti, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Sirkeci Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 olumsuzluk yaşandığında, Sirkeci Kurye şirketimiz siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Öte yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin normal akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye çağırıp, çok fazla paketlerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Sirkeci Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sirkeci Kuryede kurum, şirket, firma veya birey olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye kullanma fırsatınız her zaman mevcuttur.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği boyut ve ağırlıktaki paketler için bütün İstanbul ilinin kapsamında Sirkeci Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile bütün ebat ve hacimdeki paket, koli, eşyanız belirttiğiniz alıcı yere ulaştırılır. Gün içinde istediğiniz herhangi 1 saatte, arabalı kurye isteğiniz bir telefonla yerine getirilir.

Sirkeci Kurye express kurye servis hizmetimiz, en fazla 90 dk içinde neticelendirilip, teslimat sonunda gönderen şirket yada şahısa e-mail yada sms ile bilgi verilmektedir. Operasyon hizmetimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, zaman yitirmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin istek ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.