Close

Sirkeci Acil Moto Kurye

Sirkeci Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, sona ermek bilmeyen İstanbul trafiğinde siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen ulaştırılması gereken ürününüz mü var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? Hızlı bir şekildeHızlı bir şekilde bizimle irtibata geçin! Kargonuzu kısa bir zamanda yerine ulaştıralım. Yollamak istediğiniz değişik emtialarınızı (zarf, koli, hediye vb.) bizimle iletişime geçip, talepte bulunun, işinde deneyimli acil moto kuryelerimizle dilemiş olduğunuz adrese gönderelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik hareket edebilmek için bütünüyle kurum, kuruluş ve firmaların istediği hizmet cinsidir acil kuryeler. Adından da görüldüğü gibi ivme gerektiren ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken belgelerinizi için böyle bir sistem konmuştur.

Azami 2 saat içinde çözülmesi düşünülür. Hızlı olduğu gibi, maliyeti de uygun düzendir.

Acil moto kurye işletme şirketi servisi, ivmeli postalanması gereken kargoların dilemiş olduğunuz mevkiden alınarak, söylenen bölgeye ivmeli ve direk postalanır. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye teslimat süreleri, yakın mesafe mıntıka 30 dk., en ırak mıntıka 75 dk. içerisinde gönderilir. Teslimatınız acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye isteğinde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimatınızda geç teslim olursa, işletmemiz zeval değildir. Şayet postanız oldukça acil ise, double Express teslim seçeneğini talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal gönderinin 4 mislidir. Yakın mesafe yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan değerli müşterilerimiz için faydalı bir kazanç sağlanır. Her şekil boyutlardaki postalarınız acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese yollanır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özel olarak, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Başka bir taraftan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne çeşit talep ediyor, istiyorsanız, o biçimde postalama ayarlanıyor.

Bir telefon kadar size kısa olan firmamız moto kurye ekibi, dileğinizle birlikte harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!