Close

Sirkeci Acil Kurye

Sirkeci Acil Kurye Acil Moto Kurye, tükenmeyen İstanbul trafiğinde siz saygın müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen teslimatı yapılması olan malınız mı var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? Çabuk bir şekildeÇabuk bir şekilde arayın! İletinizi yakın bir sürede bölgesine iletelim. Teslimatını istediğiniz farklı kargolarınızı (koli, dosya, ordino vb.) kurumumuzu arayıp, istekte bulunun. işinde tecrübeli acil moto kuryelerimizle talebinde bulunduğunuz konuma teslim edelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu durumlu olmak için tümüyle kuruluş, kurum ve firmaların dilediği servis tipidir acil kuryeler. İsminden de okunduğu gibi hareket gerektiren ve süratli bir şekilde götürülmesi gerekilen kargolarınızı için böyle bir duzen hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde sonuçlanması ayarlanır. İvmeli olmasıyla birlikte, fiyatı da uyumlu uygulamadır.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gerekilen postaların belirtmiş olduğunuz konumdan teslim alınarak, dilenen yere hızlıca ve hemen gönderilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye teslim vakitleri, kısa mesafe adres 30 dk., uzak yer 75 dk. içinde kargolanır. İletiniz hemen ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye dileğinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde evraklarınızda geç iletim olur ise, işletme şirketimiz yetkili olamaz. Lakin belgeniz olabildiğince çok önemli ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal iletinin 4 katıdır. Kısa mesafe mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlanmış olur. Her çeşit ebatlardaki belgeleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye teslim edilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize değişik bir olanak sağlar.
Hususiyle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne türde diliyor, düşünüyorsanız, o vaziyette götürme hallediliyor.

Bir telefon kadar yakınlıkta olan kurumumuz moto kurye personeli, söylemenizle beraber harekete geçer, kısa vakit içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, süreyle yarışır!