Close

Şirinevler Moto Kurye

Şirinevler Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında tüm talepleri uygulamaya çabalıyoruz. Örnek olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Şirinevler moto kuryeye gönderi verdiğinizde, size yakın olan kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, ulaştırmak istediğiniz materyal 30-58 dakika içerisinde teslim alınır. ve alıcı yere teslim edilmektedir. Şirinevler moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de verilmektedir. Acil kurye, gönderen müşterinin adresinden farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin bulunduğu konuma ulaştırılacak olan evrak, dosya, fatura vb. gibi belgelerin süratle direk, hiçbir adrese uğramadan teslimatının uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin iki katıdır. Acil kurye servis süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dakika uzak mesafe 69 yada 80 dakika sürebilmektedir.

Şirinevler moto kurye servisiyle, bir adresten alınarak, farklı bir adrese ulaştırılacak olan, motosikletli kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki kargolariçin kuruluşumuzda bulunan taşıma kapasitesi daha büyük olan araçlarımız bulunmaktadır. Bu servisimizin karşılığı normal kurye fiyatının beş katıdır.

Şirinevler moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden paketleriniz varsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi bize iki ya da üç gün önceden bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli olacak, işleriniz kesinlikle aksamayacaktır.

Şirinevler moto kurye, gece kurye servisini iş saati bitiminden sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye servisi, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Şirinevler moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Şirinevler moto kurye, İstanbul içinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde sonlandırıp, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya talebe göre sms yoluyla bildirilir.

Şirinevler moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir çalışanlarımızla etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye alanında öncü olmaktır.