Close

Şirinevler Kurye

Moto kurye servisinin asıl işlevi gün içerisindeki paketlerinizi hızlı 1 şekilde adresine ulaştırabilmektedir. Şirinevler kurye hizmetiyle İstanbuldaki birbirine uzak adresleri arasında en çok üç saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimini gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen yere ulaştırılması hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan gönderilerinizin olması durumunda Şirinevler Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

Şirinevler Kurye servisiyle olağanın dışındaki durumlarda gönderi vakti eldeki duruma göre kısa zamanda gerçekleştirilecektir. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava şartlarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça önemli  olan paket, koli veya gönderilerinizin için müşterilerimize Şirinevler Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Şirinevler kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde bütün alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 23 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde on ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra yollanacak evrakların ikamete ulaştırılması işidir. Şirinevler Kurye firmamızda gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai zamanının başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye tutarının iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Şirinevler Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Şirinevler Kurye firmamız kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Şirinevler Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir terslik yaşandığında, Şirinevler Kurye firmamız siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye kullanıp, fazla gönderilerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Şirinevler Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Şirinevler Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki evraklar için tüm İstanbul kapsamında Şirinevler Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki eşya, paket, koli ilettiğiniz alıcı adrese teslim edilir. Gün içerisinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Şirinevler Kurye express kurye servis hizmetimiz, en çok 90 dk içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderici firma yada kişiye e-posta veya kısa mesaj ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.