Close

Şirinevler Acil Moto Kurye

Şirinevler Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, bitmeyen İstanbul trafiğinde siz önemli müşterilerimize imdadınına koşabilecek en uygun çözümlerden birisidir.Acilen teslimi yapılması gereken eşyanız mı var? Araç sorunu? Değişik bir bölge? DerhalDerhal ulaşın! Teslimatınızı en kısa vakitte konumuna yetiştirelim. İletmek istediğiniz çeşitli paketlerinizi (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. işinde profesyonel acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz mevkiye götürelim.

Vakitin tez akışına uymak, trafiğiyle başa çıkabilmek, bütçeli davranmak için tüm firma, kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için bu uygulama uygulanmıştır.

39 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Hızlıca olduğu gibi, ücreti de uygun bir düzenlemedir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gereken belgelerin belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğru bir şekilde ulaştırılır. Hizmetin fiyatı, normal kurye tutarının 2 mislidir. Acil moto kurye götürme zamanları, en yakın yer 30 dk., ırak adres 75 dk. içerisinde teslimatı yapılır. Gönderiniz yetiştirilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Lakin normal talebinde bulunarak, daha sonradan acil moto kuryeye çevirdiğiniz teslimlerinizde geç kargolanma olursa, şirketimiz sorumlu değildir. Eğer evrakınız çok hemen gönderilmesi gerekiliyor ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal teslimin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da kargolama yapıyoruz.

Kaydı olan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlar. Her tür ebattaki evraklarınız acil moto kurye tarafından ileti alınarak, motosiklet ya da araba ile yere ulaştırılır. 7/24, gece ve gündüz servis hizmeti sistemleri de, sizlere özel olanak sağlar.
Bilhassa, ilaç kurumları, hastaneler için de istenilmesi elzemdir. Bir taraftan, seçme hakkınız da bulunmaktadır. Ne vakit, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, kısa süre içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, dakikalarla yarışır!