Close

Seyrantepe Moto Kurye

Seyrantepe Moto kurye olarak taşıma işi kapsamında bütün ihtiyaçları doğrultusunda uygulamaya çaba gösteriyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Araçlı kurye, Vip kurye, Moto kurye, ve Kiralık kurye servislerimizle müşterilerimize en kusursuz ve özel hizmeti sağlıyoruz.

Seyrantepe moto kuryeye kargo verdiğinizde, size en yakındaki kurye elemanımız yerinize yönlendirilip, iletmek istediğiniz materyal 47 ya da 40 dk. zamanda kuryemizce teslim alınır. ve alıcı adrese teslim edilmektedir. Seyrantepe moto kurye kapsamında acil kurye hizmeti de tarafımızca verilmektedir. Acil kurye, gönderenin bulunduğu konumdan farklı 1 bölgedeki alıcı müşterinin adresine ulaştırılacak olan dosya fatura evrak, vb. gibi belgelerin ivediyle direk, hiçbir adrese gitmeden gönderilerin uygulaması işlemidir. Ayrıca, normal kurye tutarının 2 katıdır. Acil kurye servis vakitleri; yakın mesafe 30-55 dakika uzak mesafelere 68 yada 80 dk sürebilmektedir.

Seyrantepe moto kurye servisiyle, her hangi bir yerden alınıp, farklı bir mevkiye götürülecek olan, motorlu kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki materyelleriçin kuruluşumuzda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu servisimizin karşılığı normal kurye ücretinin beş katıdır.

Seyrantepe moto kurye kapsamında aylık, günlük, haftalık, kiralık kurye hizmetide sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz için, eğer devamlılık arz eden kargolarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için daha ekonomik olacağından kiralık kuryeyi öneririz. Kiralık kurye isteğinizi çağrı merkezimize 2 yada 3 gün öncesinde bildirdiğinizde, kurye görevlendirmemiz sistemli bir biçimde olacak, gönderileriniz teslimi kesinlikle aksamayacaktır.

Seyrantepe moto kurye, gece kurye hizmetini iş saati bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar hizmet sağlamaktadır. Gece kurye hizmeti, normal kurye hizmetinin iki mislidir. Gece kurye arzunuzu akşam saat 19.00’dan sonra Seyrantepe moto kurye operasyon birimimize iletebilirsiniz. Kayıt işlemi yapıldıktan sonra servisimiz hemen başlamaktadır.

Seyrantepe moto kurye, İstanbul içerisinde portfolyo, mektup, davetiye, fatura, dosya dağıtım hizmeti yapmaktayız. Dağıtım sorumluluğumuzu aynı gün içinde neticelendirilip, gönderi ayrıntıları gönderici müşterimize e-posta veya isteğe göre sms yoluyla bildirilir.

Seyrantepe moto kurye olarak vizyonumuz, güler yüzlü, güvenilir, güvenilir ekibimizle etki yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlamaya çalışıp, gerek duyulan kuruluşlardan olmak ve büyüyüp kendimizi geliştirerek moto kurye önder öncü olmaktır.