Close

Seyrantepe Kurye

Moto kurye servisinin ana amacı gün içindeki paketlerinizi ivedi bir şekilde yerine ulaştırabilmektedir. Seyrantepe kurye aracılıyla İstanbul’un birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en çok üç saat gibi bir zaman diliminde her türlü dosya, ordino, davetiye, portfolyo, evrak, gibi kargolarınızın teslimini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde paketlerin verilen mevkiye teslim edilmesi yaklaşık üç saat sürdüğü için, daha ivediliği olan paketlerinizin olması durumunda Seyrantepe Kurye’nin express kurye servisinden faydalanabilirsiniz.

servisiyle olağanın dışındaki koşullarda gönderi müddeti eldeki koşullara göre kısa sürede yapılacaktır. kar, tipi, yağmur, dolu, fırtına gibi hava olaylarında, sıkışık ya da ya da kapalı yolda, moto kurye çalışanlarının kaza yapmaları beklenen dışı 1 durum olarak kabul görür.

Vip kurye, oldukça acil  olan paket, koli yada paketlerinizin için müşterilerimize Seyrantepe Kurye firmamızdan tahsis ettiğimiz motosikletli kuryedir. Seyrantepe kurye bünyesindeki vip kurye, salt müşterilerimizin talepleri ışığında, verdikleri yere gitmeden, herhangi bir sebeple oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve sıkışık olduğu yerlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap ederse, kaldırımdan süratli bir biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul ilimiz içerisinde on ila 71 dakikada yerine teslim eder.

Gece kurye, akşam iş sonundan saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin ikamete götürülmesi işidir. Seyrantepe Kurye şirketimizde gece kurye olarak görev yapabilecek saat 24’e kadar kurye elemanları mevcuttur. Bu hizmet, akşam 19:00’dan başlar, sabah iş zamanının gelmesine kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis ücretimiz, normal kurye tutarının 23 katıdır. Akşam 21:30’dan sonraki hizmet isteği, verilecek kargoların niteliğine göre Seyrantepe Kurye operasyon sistemimiz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri tercihine göre günlük, haftalık veya aylık olarak kurye kiralama işidir. Seyrantepe Kurye şirketimiz kiralık kurye servisi vermektedir. Kiralanan kuryenin ücreti SGK primi, motor bakım, tamir masrafı, gıda ve yakıt gideri vs. harcamaları Seyrantepe Kurye firmamızca karşılanmaktadır. Herhangi 1 terslik yaşandığında, Seyrantepe Kurye kurumumuz siz değerli müşterimize yeni 1 kurye tahsis verecektir. Diğer yandan, işlemler için fatura kesildiğinden, gider olarak gösterilir. Müşterilerimiz, iç rahatlığı ile kiralık kuryeye sorumluluk vererek, işlerinizin olağan düzenini sağlayabilirsiniz. Normal zamanlarda kurye çağırıp, fazla paketlerinizden dolayı ücret yükseliyorsa, Seyrantepe Kurye kiralık moto kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Seyrantepe Kuryede kurum, şirket, firma yada birey olarak günlük, haftalık senelik kiralık kurye kullanma şansınız her zaman vardır.

 

Moto kuryelerin teslim edemeyeceği hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul vilayetinin kapsamında Seyrantepe Kurye arabalı(araçlı) kurye servisimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye servisimiz ile her ebat ve ağırlıktaki eşya, paket, koli belirttiğiniz alıcı yere götürülür. Gün içerisinde istediğiniz herhangi bir saatte, arabalı kurye talebiniz bir telefonla yerine getirilir.

Seyrantepe Kurye express kurye servis hizmetimiz, maksimum 105 dk içerisinde neticelendirilip, teslimat bitiminde gönderici şirket veya kişiye e-posta veya sms ile bilgi verilir. Operasyon servisimizi telefonla aradığınızda, kaydınız alınıp, vakit yitirmeden, siz müşterimize yakın mesafedeki expressmoto kurye çalışanımız derhal yönlendirilir.

Şirketimizde müşterilerimizin talep ve taleplerine göre vip, express, normal, gece, arabalı, kiralık kurye servisleri eksiksiz olarak, güleryüz ve titizlikle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.