Close

Seyrantepe Acil Moto Kurye

Seyrantepe Acil Moto Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun İstanbul trafiğinde müşterilerimize yardımcı olabilecek en iyi çözümlerden birisidir.Acilen gönderilmesi gereken evrakınız mı var? Trafik sorunu? Komplike bir adres? DerhalDerhal firmamızı arayın! Tesliminizi en kısa zamanda yerine ulaştıralım. Teslimatını istediğiniz değişik emtialarınızı (dosya, ordino, zarf, koli, hediye vb.) bizi arayıp, talebinizi bırakın. Deneyimli, başarılı acil moto kuryelerimizle belirttiğiniz adrese teslim edelim.

Zamanın hızlı akışına ayak uydurmak, trafik sorunuyla baş edebilmek, ekonomik davranmak için tüm kurum, kuruluş ve firmaların tercih ettiği bir hizmet şeklidir acil kuryeler. Adından da farkedildiği gibi sürat gerektiren ve hemen ulaşması gereken iletileriniz için böyle bir duzen konmuştur.

Azami 2 saat içinde sonuçlandırılması hedeflenir. Çabuk olduğu gibi, cebe de uyumlu bir düzenlemedir.

Acil moto kurye firma hizmeti, çok çabuk yollanması gereken evrakların belirttiğiniz adresten alınarak, alıcı adrese süratli ve doğruca teslim edilir. Bu hizmetin ederi, normal kurye fiyatının 2 mislidir. Acil moto kurye gönderme süreleri, en yakın mıntıka 30 dk., en uzak mesafe mıntıka 75 dk. içerisinde iletilir. Gönderiniz hemen gönderilmesi gerekiliyorsa, acil moto kurye isteminde bulununuz.

Eğer normal kaydı vererek, daha sonra acil moto kuryeye çevirdiğiniz belgelerinizde gecikme olur ise, kurumumuz sorumlu değildir. Şayet gönderiniz oldukça acil ise, double Express posta türünü isteyebilirsiniz. Bu istek, normal gönderinin 4 mislidir. En yakın yer için 45 dk. Da teslimat yapıyoruz.

Aboneliği olan özel müşterilerimiz için yararlı bir üstünlük sağlar. Her tür ebattaki gönderileriniz acil moto kurye tarafından alınarak, motosiklet ya da araba ile adrese ulaştırılır. Günün 24 saati, gece ve gündüz servis hizmeti yapmaları da, müşterilerimize ayrı bir imkan sağlar.
Bilhassa, ilaç şirketleri, hastaneler için de kullanılması elzemdir. Diğer yandan, seçme hakkınız da mevcuttur. Ne zaman, nasıl, ne şekilde talep ediyor, istiyorsanız, o durumda ulaşım gerçekleştiriliyor.

Bir telefon kadar yakınınızda olan firmamız moto kurye ekibi, talebinizle birlikte harekete geçer, dakikalar içinde kapınızda belirir.

Acil moto kurye, zamanla yarışır!