Close

Seyrantepe Acil Kurye

Seyrantepe Acil Kurye Acil Moto Kurye, devamlı yoğun olan İstanbul trafiğinde değerli müşterilerimize yardım edecek en güzel cevaplardan tekidir.Acilen iletilmesi olan belgeniz mi var? Yol sorunu? Karmaşık bir yer? HemenHemen bizimle iletişime geçin! Ürününüzü en yakın sürede bölgesine iletelim. İletmek istediğiniz farklı kargolarınızı (ordino, zarf vb.) bize ulaşıp, isteğinizi söyleyin. Tecrübeli, çalışkan acil moto kuryelerimizle söylediğiniz konuma götürelim.

Sürenin akışına uyum sağlamak, trafik problemiyle mücadele edebilmek, tutumlu olmak için bütün kuruluş, kurum ve firmaların seçtiği bir servis biçimidir acil kuryeler. İsminden de anlaşıldığı gibi hız gerektiren ve acilen iletilmesi gerekilen paketlerinizi için bu uygulama hazırlanmıştır.

En fazla 2 saat içinde çözümlendirilmesi uygun görülür. Hızlı olmasıyla birlikte, maliyeti de uygun bir sitemdir.

Acil moto kurye servisi, acilen yetişmesi gerekilen paketlerin söylediğiniz bölgeden teslim alınarak, istenilen mevkiye hızlı ve direk verilir. Bu servisin tutarı, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil moto kurye yollama vakitleri, en kısa adres 30 dk., en ırak yer 75 dk. içinde yetiştirilir. Paketiniz acil ulaştırılması gerekiliyorsa, acil moto kurye talebinde bulununuz.

Şayet normal isteğinde bulunarak, sonradan acil moto kuryeye değiştiğinizde dökümanlarınızda geç teslim olursa, işletmemiz mesuliyet olamaz. Lakin paketiniz olabildiğince çok önemli ise, double Express gönderi türünü talep edebilirsiniz. Bu seçenek, normal iletinin 4 katıdır. En kısa mevki için 45 dk. Da iletim yapıyoruz.

Üyeliği bulunan müşterilerimiz için yararlı bir avantaj sağlamış olur. Her cins boyuttaki paketleriniz acil moto kurye kısmından teslim alınarak, motosiklet veya araba ile mevkiye yetiştirilir. Günün her saati, gece ve gündüz hizmet servisi uygulamaları da, siz müşterilerimize farklı imkan sağlar.
Özellikle, ilaç firmaları, hastaneler için de talep edilmesi vazgeçilmezdir. Başka bir taraftan, seçme şansınız da vardır. Nasıl, ne zaman, ne cinste diliyor, düşünüyorsanız, o şekilde kargolama uygulanıyor.

Bir telefon kadar size yakın olan kurumumuz moto kurye personeli, isteğinizle beraber harekete geçer, kısa zaman içinde kapınızda olur.

Acil moto kurye, vakitle yarışır!