Close

Şerifali Moto Kurye

Şerifali Moto kurye olarak nakliye anlamında tüm ihtiyaçları yerine getirmeye çabalıyoruz. Öncü olduğumuz bu alanda Moto kurye, Kiralık kurye, Araçlı kurye ve Vip kurye hizmetlerimizle müşterilerimize en güvenilir ve en seçkin servisi veriyoruz.

Şerifali moto kuryeye gönderi teslim ettiğinizde, size yakındaki kurye çalışanımız adresinize yönlendirilip, postalamak istediğiniz materyal 30-58 dakika içerisinde alınır ve alıcı yere teslim edilir. Şerifali moto kurye bünyesinde acil kurye hizmeti de vermekteyiz Acil kurye, göndericinin adresinden başka bir semtteki alıcının adresine nakledilecek olan evrak, dosya, fatura vb. dökümanların süratle direk, hiçbir yere uğramadan paketlerin ya da evrakların yapılması işlemidir. Ayrıca, normal kurye ücretinin 2 katıdır. Acil kurye hizmet süreleri; yakın mesafe otuz-kırkbeş dk uzak mesafe 60-89 dakika sürmektedir.

Şerifali moto kurye olarak, İstanbul içerisindeki bir adresten alınıp, başka bir adrese ulaştırılacak olan, moto kuryenin alamayacağı hacimdeki paketleriçin firmamızda mevcut olan arabalarımız mevcuttur. Bu hizmetimizin karşılığı normal kurye fiyatının 5 mislidir.

Şerifali moto kurye kapsamında günlük, haftalık, aylık kiralık kurye hizmetide vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için, eğer sürekliliği olan paketleriniz ya da evraklarınız mevcutsa, kiralık kurye sizin için oldukça ekonomiktir. Kiralık kurye talebinizi bize 2 yada 3 gün önceden bildirirseniz, görevlendirmemiz sistematik olacak, işleriniz kati suratle aksamayacaktır.

Şerifali moto kurye, gece kurye servisini mesai bittikten sonra akşam 21.00’dan sabah 8.30’a kadar vermektedir. Gece kurye hizmeti, normal kurye servisinin 2 mislidir. Gece kurye talebinizi akşam saat 19.00’dan sonra Şerifali moto kurye operasyon merkezimize bildirebilirsiniz. Kayıt alındıktan sonra hizmetimiz hemen başlayacaktır.

Şerifali moto kurye, İstanbul içinde davetiye, fatura, dosya, mektup, portfolyo dağıtım servisi yapmaktayız. Dağıtım görevimizi aynı gün içerisinde sonlandırıp, teslimat detayları gönderici müşterimize e-mail yada isteğe göre sms aracılığıyla bildirilir.

Şerifali moto kurye olarak vizyonumuz, deneyimli, güvenilir, güler yüzlü ekibimizle sinerji yaratıp, müşterilerimizle bütünleşmiş çözümler sağlayarak, ihtiyaç duyulan firmalardan olmak ve büyüyüp gelişerek moto kurye dalında lider olmaktır.