Close

Şerifali Kurye

Moto kurye hizmetinin ana işlevi gün içerisindeki kargolarınızı süratli 1 biçimde yerine ulaştırabilmektedir. Şerifali kurye ile İstanbuldaki birbirine uzak mesafedeki semtleri arasında en fazla 3 saat gibi bir vakit diliminde her şekilde evrak, portfolyo, davetiye, dosya, ordino gibi paketlerinizin teslimatını yapıyoruz.

Moto kurye hizmet servisinde kargoların söylenen mevkiye nakledilmesi hemen hemen üç saat sürdüğü için, daha aciliyeti olan gönderilerinizin olması halinde Şerifali Kurye’nin express kurye servisinden yararlanabilirsiniz.

Şerifali Kurye olarak normalin dışındaki durumlarda teslimat müddeti mevcut şartlara göre en kısa zamanda gerçekleştirilecektir. Yağmur, fırtına, kar, tipi, dolu gibi hava şartlarında, yoğun veya veya kapalı yolda, moto kuryelerin kaza yaşamaları olağan dışı bir hal olarak kabul ediliyor.

Vip kurye, oldukça acil  olan koli, paket veya evraklarınız için müşterilerimize Şerifali Kurye firmamızdan yolladığımız motosikletli kuryedir. Şerifali kurye içerisindeki vip kurye, salt müşterilerimizin istekleri ışığında, verdikleri adrese ulaşmadan, herhangi bir nedenle oyalanmadan, trafiğin karmaşık ve kapalı olduğu birimlerde tüm alternatifleri deneyerek, icap duyarsa kaldırımdan süratli 22 biçimde belge ve kolilerinizi İstanbul vilayetimiz içerisinde 31 ila elli dakikada yerine ulaştırır.

Gece kurye, akşam mesai bitiminden saat 18:00’dan sonra verilecek siparişlerin yerine götürülmesi işidir. Şerifali Kurye firmamızda gece kurye olarak görev alabilecek saat 24’e kadar kurye çalışanları mevcuttur. Bu çalışma akşam 19:00’dan başlar, sabah mesai saatinin başlangıcına kadar devam  Kurye olarak gece kurye servis fiyatımız, normal kurye ücretinin iki katıdır. Akşam 21:30’dan sonra hizmet talebi, verilecek siparişlerin niteliğine göre Şerifali Kurye operasyon otomasyonumuz tarafından saptanır.

Kiralık kurye, müşteri seçimine göre haftalık aylık yada günlük olarak kurye kiralama işidir. Şerifali Kurye firmamız kiralık kurye servisi sağlamaktadır. Kiralanan kuryenin maaşı, SGK primi, motor bakım, onarım masrafı, yemek ve yakıt gideri vb. giderleri Şerifali Kurye şirketimizce karşılanmaktadır. Herhangi bir olumsuzluk yaşandığında, Şerifali Kurye firmamız siz özel müşterimize yeni bir kurye tahsis edecektir. Diğer yandan, yapılan işler için fatura kesildiğinden, gider şeklinde gösterilir. Siz, gönül rahatlığı ile kiralık kuryeye görev vererek, işlerinizin olağan akışını sağlayabilirsiniz. Normal anlarda kurye kullanıp, çok fazla gönderilerinizden ötürü maliyet artıyorsa, Şerifali Kurye kiralık moto kurye olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Şerifali Kuryede kuruluş, şirket, firma yada kişi olarak günlük, haftalık yıllık kiralık kurye faydalanma şansınız her vakit vardır.

 

Moto kuryelerin ulaştıramayacağı hacim ve ağırlıktaki gönderiler için bütün İstanbul kapsamında Şerifali Kurye arabalı(araçlı) kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Arabalı kurye hizmetimiz ile her boyut ve ağırlıktaki paket, koli, eşyanız ilettiğiniz alıcı adrese ulaştırılır. Gün içinde istenilen herhangi bir zamanda arabalı kurye talebiniz 5 telefonla yerine getirilir.

Şerifali Kurye express kurye servis hizmetimiz, azami doksan dakika içerisinde sonuçlandırılıp, teslimat bitiminde gönderen firma yada kişiye e-mail veya sms ile haber verilir. Kordinatör servisimizi telefonla ulaştığınızda, kaydınız alınıp, vakit kaybetmeden, siz müşterimize en yakın expressmoto kurye elemanımız derhal yönlendirilir.

Firmamızda müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına göre normal, gece, arabalı, kiralık, vip, express kurye hizmetleri kesintisiz olarak, güleryüz ve özenle hayata geçirilmektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır.